KIEROWNIK SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT
miejsce pracy – Inowrocław

Zakres zadań
• Zarządzanie schroniskiem
• Organizowanie pracy w Schronisku
• Obsługa klienta, w tym obsługa strony schroniska, prowadzenie korespondencji
• Współpraca z ościennymi gminami
• Prowadzenie dokumentacji Schroniska
• Nadzór i kontrola nad mieniem Schroniska
• Sporządzanie planów działania i sprawozdań
• Sporządzanie umów związanych z prowadzeniem Schroniska
• Prowadzenie ewidencji wykonywanych usług
Wymagania niezbędne
• Wykształcenie wyższe
• Umiejętność zarządzania zespołem
• Wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność współpracy z mediami,
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Dyspozycyjność
• Samodzielność i decyzyjność
• Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych
• Doskonała organizacja pracy,
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Preferowana znajomość przepisów z zakresu ochrony zwierząt, inspekcji weterynaryjnej, ochrony zdrowia zwierząt
Oferujemy
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
• Przeszkolenie i wprowadzenie w specyfikę pracy
• Inspirującą pracę w zgranym zespole
Termin składania ofert – do 7 października 2020 r.