Inowrocławskie schronisko dla zwierząt przypomina o możliwości adopcji psa lub kota oraz skorzystania przez dzieci i młodzież z zajęć edukacyjnych.   

Najważniejszym warunkiem jest, aby była to decyzja przemyślana i odpowiedzialna tak, żeby zwierzak trafił do osób,  które będą go kochały i dbały o niego – mówił Wiesław Borkowski, lekarz weterynarii w inowrocławskim schronisku. Oczywiście, adoptować zwierzaka mogą wyłącznie osoby dorosłe. Warto zabrać ze sobą smycz i obrożę.

Przypomnijmy, schronisko mieści się przy ul. Toruńskiej 165. Adoptować psa lub kota można w poniedziałki, wtorki, środy, piątki i soboty, w godz. 12.00-14.30.

Warto podkreślić, iż schronisko to również zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży (grupy zorganizowane, ok. 20 osób) realizowane zarówno na miejscu, jak i np. w szkołach. Lekcje są bezpłatne i prowadzone przez lekarza weterynarii.

Szczegółowych informacji dotyczących adopcji, wsparcia schroniska lub możliwości skorzystania zajęć można uzyskać pod nr. tel. 501-37-37-35, 666-35-29-62.