Zakład Usług Sanitarnych i Porządkowych mieści się na ulicy Toruńska 165. Zgłoszenia na wywóz odpadów nietypowych oraz odpadów budowlanych prosimy zgłaszać  pod numerem telefonu 52-357-56-62 lub na adres e-mail: dyspozytor@igkim.pl

Inowrocławska Gospodarka Komunalna i Mieszkaniowa Sp. z o.o. w Inowrocławiu uprzejmie informuje mieszkańców Inowrocławia, że w dniach  24, 25 oraz 26 września br. organizowany jest bezpłatny odbiór odpadów wielogabarytowych: stare szafy, wersalki, fotele, itp., Zgłoszenia wywozów są przyjmowane telefonicznie pod nr 52 357 56 62 oraz 52 357 90 11, do dnia 23 września br. do godz.14: 00.

Prosimy mieszkańców o wystawienie odpadów wielogabarytowych w pobliżu wiat śmietnikowych, a lokatorów domów jednorodzinnych przed bramą posesji.

Informujemy jednocześnie, że zgłoszenia na wywóz elektroodpadów (stare lodówki, telewizory, pralki) nie będą przyjmowane. Elektroodpady można we własnym zakresie dostarczyć do  Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Inowrocławiu przy ul. Bagiennej 77.

Do pobrania:

Formularz zlecenia Transport odpadów

Formularz zlecenia Transport odpadów

FORMULARZ ZLECENIA KP5

FORMULARZ ZLECENIA KP5 (ZALICZKA)