Piknik z Lafarge

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w pierwszych zawodach dogtrekkingowych organizowanych dzięki programowi grantowemu Ludzie Lafarge Fundacji Wspólnie – Fundacja LafargeHolcim przy współudziale Miasta i Gminy Barcin!

Jest to impreza otwarta – wstęp jest oczywiście bezpłatny.

Udział w biegu z psim towarzyszem jest odpłatny. Cena pakietu startowego to 20 zł.

Oprócz zawodów odbędzie się również piknik rodzinny z animacjami dla najmłodszych i innymi atrakcjami dla trochę starszych.

Całość funduszy zebranych podczas zawodów jak i z internetowej zbiórki pieniędzy przekazana zostanie na rzecz podopiecznych Schroniska w Inowrocławiu.

W związku z tym, że całe to przedsięwzięcie jest zorganizowane z myślą o podopiecznych inowrocławskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, nie zabraknie również nas.

Już na miejscu postaramy się Wam przybliżyć pracę Schroniska, zapoznać Was z historiami naszych pupili. Oczywiście nie zabraknie wątku związanego z adopcjami zwierząt (jak wygląda proces adopcyjny itp.)

Dodatkowo przeprowadzany jest konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży! Prace o tematyce „Mój przyjaciel zwierzak” należy wykonać z użyciem materiałów wtórnych (korki, rolki po papierze itd.) i dostarczyć do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Inowrocławiu do 12 czerwca br.

Regulamin konkursu plastycznego

DO ZOBACZENIA 🙂

Link do zapisów: https://b4sportonline.pl/Dogtrekking_z_Lafarge_2019

Link do wydarzenia na Facebook: https://www.facebook.com/events/451451168729629/

Link do internetowej zbiórki pieniędzy: https://zrzutka.pl/gy487g